Działalność każdego przedsiębiorstwa wymaga wielokierunkowego zaangażowania oraz różnorodnych działań, które pozwalają doprowadzić produkt do finalnego etapu. Nasza firma ma 30-letnie doświadczenie i od lat oferuje klientom wyspecjalizowane usługi takie jak termoformowanie w Krakowie. Metoda ta jest wynikiem innowacyjnych rozwiązań, popartych szeroką wiedzą.

 

Termoformowanie tworzyw sztucznych – Kraków 

Doskonale rozumiemy istotę działalności firm oraz trud, który wnoszą, aby wypracować najlepsze rozwiązania – często wymaga to wykorzystania elementów, które powstają w wyniku termoformowania tworzyw sztucznych. Od lat realizujemy zlecenia dla przedstawicieli wielu branż, dostarczając przedsiębiorstwom to, czego akurat potrzebują, poczynając od opakowań, przez prototypy, aż po części maszyn. Naszym celem jest nieustanne poszerzanie kompetencji i udoskonalanie oferty.

Proces termoformowania wydaje się skomplikowany, natomiast jeśli do jego przeprowadzania wykorzystuje się profesjonalny sprzęt oraz czuwa nad nim wykwalifikowany zespół, jest to działanie niemal rutynowe. Warto zrozumieć jego przebieg, aby wiedzieć, jak można go wykorzystać do swoich celów. Jest to metoda kształtowania różnorodnych tworzyw sztucznych wykorzystująca ich właściwości termoplastyczne. Proces rozpoczyna się od rozgrzania (a tym samym uelastycznienia) materiału do wskazanej temperatury za pomocą specjalnych grzałek. Następnie dochodzi do jego aplikacji na narzędzie napinające oraz odessania powstałego powietrza dzięki zastosowaniu próżni. Etap ten służy prawidłowemu utrwaleniu ostatecznego kształtu. 

Wyroby powstające w wyniku wykorzystania termoformowania próżniowego cechują się wytrzymałością, a także solidnym wykonaniem, tak więc z powodzeniem mogą służyć przez długi czas. Aby efekt był najbardziej zadowalający, każdy projekt przed realizacją musi zostać przeanalizowany przez specjalistów. Gwarantuje to prawidłowe wykonanie zlecenia, a tym samym użyteczność i sens naszej usługi. Dzięki trzem dekadom działalności mieliśmy okazję realizować różnorodne projekty, nierzadko o bardzo dużym stopniu skomplikowania. 

 

Termoformowanie próżniowe – Kraków

Nasi klienci oraz partnerzy pochodzą z wielu branż – m.in. spożywczej oraz automotive. Odpowiedzią na oczekiwania zróżnicowanych zakładów produkcyjnych i przemysłowych okazuje się często właśnie termoformowanie próżniowe. Kraków jest otwarty na nowe wyzwania! Projekty będące efektem wykorzystania tej metody to m.in. opakowania (w tym produkty reklamowe), części maszyn, a także samochodów. Dzięki tak szerokim możliwościom, technologia ta cieszy się dużym zainteresowaniem.

Chęć rozwoju to nasz główny kierunek, tak jak i indywidualne podejście do każdego klienta. Zawsze dokładnie analizujemy projekt i pytamy o oczekiwania względem produktu, aby osiągnąć oczekiwany przez zamawiającego efekt. Zdajemy sobie sprawę, że nikt nie jest w stanie być fachowcem w każdej dziedzinie, tak więc oferujemy swoje doradztwo oraz objaśniamy szczegółowo niejasne kwestie. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości – zachęcamy do kontaktu!