Frezowanie CNC różnych materiałów jest bardzo popularnym rozwiązaniem w różnorodnych branżach. Dzięki nowoczesnej technologii, która jest całkowicie zautomatyzowana, możliwe jest zrealizowanie wielu ciekawych projektów. Poprzez obróbkę różnych materiałów można osiągnąć naprawdę niesamowite i zaskakujące efekty. Jeżeli szukają Państwo sprawdzonej firmy świadczącej usługi frezowania CNC w Gliwicach, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – w PTS Pordzik pracujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę.

 

Frezowanie CNC w Gliwicach – sprawdzone i nowoczesne rozwiązania

Usługi frezowania CNC w naszej firmie świadczymy na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki wieloletniej działalności w branży nie tylko udało nam się wiele nauczyć, ale również wprowadzić nasze własne rozwiązania, które skutecznie usprawniają wykonywaną przez nas pracę. Oferujemy możliwość frezowania CNC tworzyw sztucznych, a także innych materiałów. 

Naszą ofertę kierujemy do właścicieli firm, którzy potrzebują rozwiązań wykorzystujących potencjał frezowania CNC. W naszej pracy używamy nowoczesnego sprzętu. W trakcie procesu frezowania CNC stosujemy zarówno 3-osiowe, jak i 5-osiowe nowoczesne urządzenia. Pole robocze używanych przez nas maszyn wynosi 3000 na 2000 mm. Wśród obrabianych przez nas materiałów, oprócz tworzyw sztucznych, znajdują się takie surowce jak aluminium, drewno, czy sklejka.

Dzięki komputerowemu systemowi sterowania maszyn, jesteśmy w stanie osiągnąć efekty, które nie byłyby możliwe w przypadku sterowania manualnego. Nasze usługi obróbki CNC świadczymy w głównej mierze na potrzeby branży lotniczej i automotive, jednak jesteśmy otwarci również na inne dziedziny. Wszystkie detale, które będziemy przygotowywać w trakcie obróbki, będą produkowane na podstawie modelu przekazanego przez Państwa lub zaprojektowanego przez pracowników działu konstrukcyjnego.

 

Frezowanie CNC w Gliwicach – renomowana firma z najlepszą obsługą

Nasza firma PST Pordzik działa na rynku już od przeszło 30 lat. Dzięki zdobywanym przez lata wiedzy i doświadczeniu udało nam się wypracować skuteczne know-how, które pozwala nam mierzyć się nawet z najbardziej skomplikowanymi projektami. Naszą ofertę kierujemy do firm, które potrzebują między innymi usług z zakresu frezowania CNC w Gliwicach. Obróbka materiałów tym sposobem doskonale sprawdza się przy produkcji pojedynczych przedmiotów (np. prototypów), jak i seryjnej i masowej (np. części do maszyn).

Uważamy, że najważniejsze jest przeanalizowanie problemu, z którym Państwo do nas przychodzą, a także zaoferowanie jak najlepiej dopasowanych rozwiązań i zaproponowanie doradztwa w tym zakresie. Wiemy, że dobrze rozwijająca się firma nie może istnieć bez doświadczonych pracowników, którzy również mają możliwości własnego rozwoju. Naszemu przedsiębiorstwu i świadczonym przez nas usługom frezowania CNC w Gliwicach zaufało już bardzo wielu klientów, którzy wyrażali bardzo dobre opinie o przebiegu naszej współpracy oraz o proponowanych przez nas cenach. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej, serdecznie zapraszamy do kontaktu.