Frezowanie CNC różnych materiałów jest bardzo popularnym rozwiązaniem w różnorodnych branżach. Dzięki nowoczesnej technologii, która jest całkowicie zautomatyzowana, możliwe jest zrealizowanie wielu ciekawych projektów. Poprzez obróbkę różnych materiałów można osiągnąć naprawdę niesamowite i zaskakujące efekty. Jeżeli szukają Państwo sprawdzonej firmy świadczącej usługi frezowania CNC w Gliwicach, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – w PTS Pordzik pracujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę.

 

Frezowanie CNC w Gliwicach – sprawdzone i nowoczesne rozwiązania

Usługi frezowania CNC w naszej firmie świadczymy na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki wieloletniej działalności w branży nie tylko udało nam się wiele nauczyć, ale również wprowadzić nasze własne rozwiązania, które skutecznie usprawniają wykonywaną przez nas pracę. Oferujemy możliwość frezowania CNC tworzyw sztucznych, a także innych materiałów. 

Naszą ofertę kierujemy do właścicieli firm, którzy potrzebują rozwiązań wykorzystujących potencjał frezowania CNC. W naszej pracy używamy nowoczesnego sprzętu. W trakcie procesu frezowania CNC stosujemy zarówno 3-osiowe, jak i 5-osiowe nowoczesne urządzenia. Pole robocze używanych przez nas maszyn wynosi 3000 na 2000 mm. Wśród obrabianych przez nas materiałów, oprócz tworzyw sztucznych, znajdują się takie surowce jak aluminium, drewno i sklejka.

Dzięki komputerowemu systemowi sterowania maszyn, jesteśmy w stanie osiągnąć efekty, które nie byłyby możliwe w przypadku sterowania manualnego. Nasze usługi obróbki CNC świadczymy w głównej mierze na potrzeby branży lotniczej i automotive, jednak jesteśmy otwarci również na inne dziedziny. Wszystkie detale, które będziemy przygotowywać w trakcie obróbki, będą produkowane na podstawie modelu przekazanego przez Państwa lub zaprojektowanego przez pracowników działu konstrukcyjnego.

 

Frezowanie CNC w Gliwicach – renomowana firma z najlepszą obsługą

Nasza firma PST Pordzik działa na rynku już od przeszło 30 lat. Dzięki zdobywanym przez lata wiedzy i doświadczeniu udało nam się wypracować skuteczne know-how, które pozwala nam mierzyć się nawet z najbardziej skomplikowanymi projektami. Naszą ofertę kierujemy do firm, które potrzebują między innymi usług z zakresu frezowania CNC w Gliwicach. Obróbka materiałów tym sposobem doskonale sprawdza się przy produkcji pojedynczych przedmiotów (np. prototypów), jak i seryjnej i masowej (np. części do maszyn).

Uważamy, że najważniejsze jest przeanalizowanie problemu, z którym Państwo do nas przychodzą, a także zaoferowanie jak najlepiej dopasowanych rozwiązań i zaproponowanie doradztwa w tym zakresie. Wiemy, że dobrze rozwijająca się firma nie może istnieć bez doświadczonych pracowników, którzy również mają możliwości własnego rozwoju. Naszemu przedsiębiorstwu i świadczonym przez nas usługom frezowania CNC w Gliwicach zaufało już bardzo wielu klientów, którzy wyrażali bardzo dobre opinie o przebiegu naszej współpracy oraz o proponowanych przez nas cenach. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej, serdecznie zapraszamy do kontaktu.